€ 46,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm After Sun
Aftersun lotion - Alle huidtypes - 400 ml
Aftersun lotion - Alle huidtypes - 400 ml
€ 46,00
| Artikel | Biotherm After Sun Aftersun lotion 400 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | After Sun |
| EAN | 3367729012354 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun lotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 11,50 per 100 ml |