Biotherm Homme
Aquapower
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f2/1a/d7/1747436069/3614272476073_2.png?ts=1747436069)
Biotherm Homme Aquapower
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 27,00
| Artikel | Biotherm Homme Aquapower Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Aquapower |
| EAN | 3614272476073 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 36,00 per 100 ml |