Biotherm Homme
Aquapower
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 25,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Aquapower
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 25,99
| Artikel | Biotherm Homme Aquapower Oogcrème 15 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Aquapower |
| EAN | 3614271426024 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 173,27 per 100 ml |