€ 44,99
Voordeligst€ 44,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 44,99
| Artikel | Biotherm Aquasource Dagcrème 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Aquasource |
| EAN | 3614273393393 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 89,98 per 100 ml |