Biotherm Homme
Basics Line
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
€ 54,99
Voordeligst€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Basics Line
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
€ 54,99
| Artikel | Biotherm Homme Basics Line Aftershave balm 75 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Basics Line |
| EAN | 3614272975132 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Aftershave balm |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 73,32 per 100 ml |