€ 25,99
Voordeligst€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0e/96/df/1738068644/3605540856703_Front.png?ts=1738068644)
Biotherm Deo Pure
Deodorant - Alle huidtypes - 150 ml
Deodorant - Alle huidtypes - 150 ml
€ 27,00
| Artikel | Biotherm Deo Pure Deodorant 150 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Deo Pure |
| EAN | 3605540856703 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 18,00 per 100 ml |