€ 89,00
€ 130,00
€ 180,00
Voordeligst€ 180,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a8/33/44/1754088785/3616305271556.jpg?ts=1754088785)
Burberry Goddess
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 130,00
| Artikel | Burberry Goddess Parfum 50 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Goddess |
| EAN | 3616305271556 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 260,00 per 100 ml |