€ 85,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 124,00
| Artikel | Burberry Goddess Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Goddess Intense |
| EAN | 3616304967115 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Navulbare spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 248,00 per 100 ml |