€ 116,00
Voordeligst€ 164,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Her
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 164,00
| Artikel | Burberry Her Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Her |
| EAN | 3614227693876 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Aardbei, Amber, Muskus, Kers, Viooltjes, Framboos, Braam, Blauwe bes, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 164,00 per 100 ml |