€ 98,00
€ 137,00
Voordeligst€ 166,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Hero
Eau de Parfum - 150 ml
Eau de Parfum - 150 ml
€ 166,00
| Artikel | Burberry Hero Eau de Parfum 150 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Hero |
| EAN | 3614228837996 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder virginia, Atlasceder |
| Prijs per eenheid | € 110,67 per 100 ml |