€ 98,00
€ 137,00
Voordeligst€ 166,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Hero
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 98,00
| Artikel | Burberry Hero Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Hero |
| EAN | 3614228838030 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Benzoë, Ceder virginia, Atlasceder |
| Prijs per eenheid | € 196,00 per 100 ml |