€ 87,00
€ 120,00
Voordeligst€ 145,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Hero
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 87,00
| Artikel | Burberry Hero Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Hero |
| EAN | 3614229820782 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Bergamot, Jeneverbes, Zwarte peper |
| Prijs per eenheid | € 174,00 per 100 ml |