€ 49,00
€ 50,00
€ 64,00
€ 90,00
Voordeligst€ 109,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/83/7e/13/1741942002/88300107438_1.jpg?ts=1741942002)
Calvin Klein Ck One
Eau de Toilette - 200 ml
Eau de Toilette - 200 ml
€ 90,00
| Artikel | Calvin Klein Ck One Eau de Toilette 200 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ck One |
| EAN | 0088300107438 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder, Bergamot, Muskus, Viooltjes, Ambergris, Citroen, Jasmijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 45,00 per 100 ml |