-20%
€ 55,80
Adviesprijs € 69,75Je bespaart 20%
€ 86,96
Adviesprijs € 108,70Je bespaart 20%
Voordeligst€ 104,40
Adviesprijs € 130,50Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 VIP Rosé
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 55,80
| Artikel | Carolina Herrera 212 VIP Rosé Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 VIP Rosé |
| EAN | 8411061781197 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 186,00 per 100 ml |