-20%
€ 76,16
Adviesprijs € 95,20Je bespaart 20%
Voordeligst€ 111,96
Adviesprijs € 139,95Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 VIP
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 76,16
| Artikel | Carolina Herrera 212 VIP Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 VIP |
| EAN | 8411061711804 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 152,32 per 100 ml |