Voordeligst€ 17,80
€ 15,80
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinotherapist™
Handcrème - Droge huid - 75 ml
Handcrème - Droge huid - 75 ml
€ 15,80
| Artikel | Caudalie Vinotherapist™ Handcrème 75 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinotherapist™ |
| EAN | 3522930003618 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 21,07 per 100 ml |