€ 87,00
€ 124,00
€ 172,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/df/1a/84/1755581936/3616306110540.jpg?ts=1755581936)
Chloé Chloé
Parfum - 150 ml
Parfum - 150 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé Chloé Parfum 150 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 3616306110540 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 114,67 per 100 ml |