€ 87,00
€ 124,00
€ 172,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ce/3c/c3/1755581849/3616306110885.jpg?ts=1755581849)
Chloé Chloé
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé Chloé Parfum 100 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 3616306110885 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |