€ 87,00
€ 124,00
€ 172,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/49/93/e8/1755297474/3616306110878.jpg?ts=1755297474)
Chloé Chloé
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 124,00
| Artikel | Chloé Chloé Parfum 50 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 3616306110878 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 248,00 per 100 ml |