€ 81,00
€ 113,00
Voordeligst€ 139,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade Naturelle
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 139,00
| Artikel | Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Nomade Naturelle |
| EAN | 3614229395709 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Citrus, Muskus, Peer, Eikenmos, Jasmijn, Roos, Dadel, Vanille |
| Prijs per eenheid | € 185,33 per 100 ml |