Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 161,00
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Rose Naturelle |
| EAN | 3616302038367 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Ceder, Mimosa, Zwarte bes, Citroen, Roos, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 161,00 per 100 ml |