Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle Naturelle
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 81,00
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Naturelle Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Rose Naturelle Naturelle |
| EAN | 3614228842839 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Hout, Ceder, Mimosa, Zwarte bes, Roos, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |