€ 102,00
Voordeligst€ 129,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Tangerine Rose Tangerine
Eau de Toilette - 75 ml
Eau de Toilette - 75 ml
€ 129,00
| Artikel | Chloé Rose Tangerine Rose Tangerine Eau de Toilette 75 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Rose Tangerine Rose Tangerine |
| EAN | 3614229396997 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Zwarte bes, Mandarijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |