€ 40,00
Voordeligst€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chopard Brilliant Wish
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 40,00
| Artikel | Chopard Brilliant Wish Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Chopard |
| Collectie | Brilliant Wish |
| EAN | 7640177360311 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Orchidee, Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Limoen, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 133,33 per 100 ml |