€ 40,00
Voordeligst€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chopard Casmir
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 53,00
| Artikel | Chopard Casmir Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Chopard |
| Collectie | Casmir |
| EAN | 7640177366016 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Amber, Muskus, Geranium, Kokos, Mango, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 53,00 per 100 ml |