€ 40,00
Voordeligst€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chopard Pink Wish
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 40,00
| Artikel | Chopard Pink Wish Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Chopard |
| Collectie | Pink Wish |
| EAN | 7640177366306 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Freesia, Peer, Roos, Sandelhout, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 133,33 per 100 ml |