€ 70,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Bust Beauty
Decolleté crème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Decolleté crème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 70,50
| Artikel | Clarins Bust Beauty Decolleté crème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Bust Beauty |
| EAN | 3380810296679 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Decolleté crème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 141,00 per 100 ml |