Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Double Serum
Oogserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
Oogserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
€ 87,50
| Artikel | Clarins Double Serum Oogserum 20 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Double Serum |
| EAN | 3380810463170 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogserum |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 437,50 per 100 ml |