€ 50,00
Voordeligst€ 70,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Moisture-Rich
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 50,00
| Artikel | Clarins Moisture-Rich Bodylotion 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Moisture-Rich |
| EAN | 3380810458152 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 25,00 per 100 ml |