€ 46,00
€ 46,00
€ 69,00
Voordeligst€ 69,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique All About Eyes
Oogcrème - Droge huid - 30 ml
Oogcrème - Droge huid - 30 ml
€ 69,00
| Artikel | Clinique All About Eyes Oogcrème 30 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | All About Eyes |
| EAN | 0020714302573 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 230,00 per 100 ml |
