Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Even Better
Primer - 6 ml
Primer - 6 ml
€ 37,50
| Artikel | Clinique Even Better Primer 1A - APRICOT |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Even Better |
| Kleur | 1A - APRICOT |
| EAN | 0192333056899 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Primer |
| Volume | 6 ml |
| Prijs per eenheid | € 625,00 per 100 ml |
