€ 32,00
€ 32,00
Voordeligst€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique My Happy
Eau de Parfum - 15 ml
Eau de Parfum - 15 ml
€ 32,00
| Artikel | Clinique My Happy Eau de Parfum 15 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | My Happy |
| EAN | 0020714931315 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 15 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vanille, Passiefruit, Aardbei, Ceder, Pruim, Pioenroos, Amberhout, Roos |
| Prijs per eenheid | € 213,33 per 100 ml |
