€ 92,00
Voordeligst€ 92,00
€ 103,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Smart Clinical
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 103,50
| Artikel | Clinique Smart Clinical Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Smart Clinical |
| EAN | 0192333144756 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 207,00 per 100 ml |
