€ 49,00
€ 81,00
Voordeligst€ 104,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Coach Dreams
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 81,00
| Artikel | Coach Dreams Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Coach |
| Collectie | Dreams |
| EAN | 3386460109574 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Cactusbloem, Gardenia, Peer, Pomelo, Houtnoten, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |