€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Aftersun balm - Alle huidtypes - 400 ml
Aftersun balm - Alle huidtypes - 400 ml
€ 42,00
| Artikel | Collistar Sun Care Aftersun balm 400 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260404 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun balm |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 10,50 per 100 ml |