Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Diesel Bad
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 78,99
| Artikel | Diesel Bad Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Diesel |
| Collectie | Bad |
| EAN | 3605522052826 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 157,98 per 100 ml |