Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ff/6d/20/1738710268/085715950079.jpg?ts=1738710268)
DKNY Be Delicious 100%
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 51,00
| Artikel | DKNY Be Delicious 100% Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | DKNY |
| Collectie | Be Delicious 100% |
| EAN | 0085715950079 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 170,00 per 100 ml |