Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Dolce Rose
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 90,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Dolce Rose |
| EAN | 8057971186945 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Muskus, Mandarijn, Without, Groene appel, Witte peper, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 180,00 per 100 ml |