Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Pour Femme
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 133,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Pour Femme |
| EAN | 8057971180394 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Lelie, Vanille, Framboos, Oranjebloesem, Mandarijn, Jasmijn, Sandelhout, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 133,00 per 100 ml |