€ 84,00
€ 119,00
Voordeligst€ 160,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 84,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Q by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971183647 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Ceder, Muskus, Kers, Siciliaanse citroen, Jasmijn, Bloedsinaasappel |
| Prijs per eenheid | € 280,00 per 100 ml |