€ 135,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana The One Gold
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 135,00
| Artikel | Dolce & Gabbana The One Gold Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | The One Gold |
| EAN | 8057971188673 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Tuberoos, Amber, Bergamot, Vanille, Mandarijn, Houtnoten, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |