€ 50,00
€ 50,00
€ 75,00
€ 75,00
€ 95,00
Voordeligst€ 95,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
Dsquared2 Icon
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 95,00
| Artikel | Dsquared2 Icon Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Icon |
| EAN | 8011003891146 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 95,00 per 100 ml |