€ 72,00
€ 110,00
Voordeligst€ 142,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c8/62/bd/1755582557/7640233342756_0.jpg?ts=1755582557)
Elie Saab Le Parfum Absolu
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 142,00
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Le Parfum Absolu |
| EAN | 7640233342756 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 157,78 per 100 ml |