€ 67,00
€ 97,00
Voordeligst€ 126,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Girl of Now
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 126,00
| Artikel | Elie Saab Girl of Now Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Girl of Now |
| EAN | 7640233340196 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Amandel, Oranjeblad, Peer, Tonkabonen, Mandarijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |