€ 72,00
Voordeligst€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Le Parfum |
| EAN | 7640233340028 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |