€ 46,45
Voordeligst€ 46,30
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f8/57/a2/1744153276/3350900002121_0.jpg?ts=1744153276)
Embryolisse Anti Age
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 46,45
| Artikel | Embryolisse Anti Age Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Anti Age |
| EAN | 3350900002121 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Case |
| Prijs per eenheid | € 92,90 per 100 ml |