€ 24,95
€ 25,70
Voordeligst€ 33,90
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d5/30/b7/1744153172/3350900002794_0.jpg?ts=1744153172)
Embryolisse Beauty Secrets
Getinte dagcrème - 30 ml
Getinte dagcrème - 30 ml
€ 24,95
| Artikel | Embryolisse Beauty Secrets Getinte dagcrème 30 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Beauty Secrets |
| EAN | 3350900002794 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Getinte dagcrème |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 83,17 per 100 ml |