€ 25,70
Voordeligst€ 26,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/27/ff/58/1744153105/3350900000882_0.jpg?ts=1744153105)
Embryolisse Nourishing
Dag- en nachtcrème - Droge huid - 40 ml
Dag- en nachtcrème - Droge huid - 40 ml
€ 25,70
| Artikel | Embryolisse Nourishing Dag- en nachtcrème 40 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Nourishing |
| EAN | 3350900000882 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 40 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 64,25 per 100 ml |