€ 26,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye
Oogcrème - Alle huidtypes - 5 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 5 ml
€ 26,00
| Artikel | Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Oogcrème 5 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Advanced Night Repair Eye |
| EAN | 0887167623033 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 5 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gelcrème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 520,00 per 100 ml |