€ 29,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover
Make-up remover - Alle huidtypes - 100 ml
Make-up remover - Alle huidtypes - 100 ml
€ 29,00
| Artikel | Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover Make-up remover 100 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Gentle Eye Makeup Remover |
| EAN | 0027131009306 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Make-up remover |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 29,00 per 100 ml |